Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Nowy rok szkolny 2015/2016 uroczyście rozpoczęty!

1 września uczniowie Zespołu  Szkolno - Przedszkolnego  w Czernicy uroczyście pożegnali wakacje, a powitali nowy rok szkolny 2015/2016. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. Pani wicedyrektor Elżbieta Łabuz ciepło i serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców

życząc wszystkim powodzenia i wytrwałości. Życzyła również wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Początek roku szkolnego jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli i rodziców. Nowy rok szkolny widziany z perspektywy to czas kontynuacji, ale też początek realizacji zaplanowanych wcześniej zamierzeń i pomysłów. W sposób szczególny zostali powitani pierwszoklasiści, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury szkolne. Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.