V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

25 września 2015 r. uczniowie z klas IV - VI naszej szkoły po raz kolejny sprawdzali się ze znajomości Tabliczki Mnożenia w ramach 5-tego Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie każdej klasy na lekcji matematyki z ogromnym entuzjazmem grali w różnorodne gry oparte na znajomości tabliczki mnożenia: memory, loteryjka, karty. Rozwiązywali również  łamigłówki oraz "kwadraty mnożenia".

Prawie każdy uczeń przystąpił do rozgrywek ze znajomości tabliczki mnożenia. Ci, którym się udało zostali nagrodzeni tytułem eksperta oraz pamiątkowym medalem.

Łącznie do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia 90 uczniów. Tytuł eksperta otrzymało 51 uczniów. Jednakże wszyscy uczniowie świetnie sie bawili i z niecierpliwością oczekują na kolejny Dzień Tabliczki Mnożenia.

Barbara Rogalińska